Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balla241

    csendes tag

    válasz janeszgol #772 üzenetére

    Na mégegyszer leirom azoknak akik nem értik, és ezzel befejezném ezt a témát.
    - Én sosem mondta, hogy szar a samsung csak nekem nem jön be. (irtam, hogy nekem is volt több féle tipus)
    - Azt sem mondtam, hogy nem romlik el csak nekem még nem romlott el (persze ami elromolhat el is romlik)
    - A legtőbb fikázást azok teszik akiknek nem is volt olyan készülékük amiről írnak, csak hallottak valakitől valamit.
    - A kritikát kapunk azt meg el kell fogadni és nem megmagyarázni legfeljebb odafigyelni, hogy azért azt amit leírok azt hozzáértőbbek is olvassák. Itt nincs semmi szerelem adott márka iránt ahogy meg lett jegyezve mert akinek HTC-je van az mekkora........................ Én személy szerint segitek azoknak akiknek tudok márkától függetlenül. Szerintem is ne bas.......suk egymást hanem segítsük. :K
    Ez lett volna a lényege az egésznek.
    Ha meg valakiknek szüksége lenne az appokra hétfön gépkőzelben leszek és felteszem egy zip-be. Mindenbe segítek amiben tudok. :K
    További szép napot és sok örömöt a HTC 10-es készülékhez.

    Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

Új hozzászólás Aktív témák