Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz balla241 #744 üzenetére

    Tök felesleges ugyanazokat a köröket újra lefutni, de próbáljuk meg, hátha.
    NEKED nem kell FM-rádió és infra. MÁSOKNAK igen, ahogyan erre konkrétan ebben a fórumban is több példa volt.
    Mi olyan állatira nehéz abban, hogy elvonatkoztatsz a saját igényeidtől?

    Valójában nem csak a Speedshop forgalmaz hivatalosan HTC-t. Ez így van. Az MM, az edigital és a szolgáltatók is. Ezek közül hol kapni jelenleg? Mennyiért?

    Csak azt tudom most is mondani, hogy tessék használni kicsit tovább és meglátjátok, hogy ennek a telefonnak szervizre sincs szüksége nem mindenkinek ezen lovagolni.
    Ezt nem is értem. Egyrészt egy hétig használtuk ezt a konkrét modellt. Másrészt számos más HTC-t sokkal tovább is. Harmadrészt állati nehéz vitatkozni olyan júzerekkel, akik olyanokat jelentenek ki, hogy "hogy ennek a telefonnak nincs szervizre szüksége". Ja. Biztos. Mert ezt űrlények szerelik össze és a HTC csak azért tart fent szervizpartnert, mert előírja a törvény. Ezeket a panaszokat bizonyára a háttérhatalom írta. Ne őrüljünk már meg, minden márka készüléke képes elromlani, hogy vegyek komolyan bármit is abból, amit írsz, ha ilyen marhaságokkal traktálsz?

    Mindegy, tök felesleges. A szerelem vak. Csak szerintem tárgyak és cégek iránt érezni valamelyest szokatlan.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák