Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz SkyLine3000 #101 üzenetére

    Na látod, te is észrevetted, hogy bár a kereslet nőtt nyilván, de nem annyit szerintem, hogy indokoltá tegye ezeket az áremeléseket.

    Másrészt nem állt szándékomban úgy beszélni veled :R , hanem ha a sorok között elolvasod, akkor inkább az egész Magyar mentalitásra utáltam, hogy gyakorlatilag bármit is veszel, úgyis le szarozzák, mert te vettél valamit és a Magyar irigy. Tök mindegy hogy gazdag, vagy szegény, akkor is irigy.

    Továbbá, mint írtam a memóriánál, nem a gyártó a felelős, hanem a felvevő piac. Nálunk sok mindent, amit ajándékba adnak egyes termékek mellé, azt egyszerűen külön eladják. Van ismerősöm, aki az MM nél volt osztályvezető. Mesélt furcsaságokat.

    De a fő ok a ramra mint mondtam, az adó megléte. Ugyanis, ha a mai alapot nézzük, akkor az én gépem valahonnan 180-tól indult volna és nem 140 től. Egyébként épp a minap vettem bele +4GB ramot. És már a boltban mondták, hogy nem kicsi ram ár emelkedés várható. Milyen meglepő nemdebár?

    Ha már politika is szóba került, a régi rendszernek ha nem tetszett amit mondtál, eltüntettek, ma meg kirúgnak a francba és kész... Szóval mi is a különbség?

    Egyébként nekünk is van itthon egy cirka 8 éves Acer noti, sajnos fényes a képernyője, de nagyon szép képe van, az tény. Hát sajnos ezt éljük, hogy hozzánk amúgy, mint mindenből a leg gagyibbat hozzák. A harmad osztályt. És ez nem csak az elektronikai dolgokra vonatkozik, hanem cirka mindenre.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák