Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkyLine3000

    addikt

    válasz Lalikiraly #99 üzenetére

    Fogd vissza magad, ember! Nem a kutyáddal beszélsz! Talán majd engedélyt kérek tőled, hogy elmondhassam a véleményem és beírhassak akármelyik cikk alá! Szabad vélemény nyilvánítás van, nem a kommunizmusban élünk Rákosi alatt...
    Csak hogy tisztán láss. Az 1000 éves Acer gépem (12 éve vettem, abban az időben az bő 300ezres gép volt) apám használja jópár éve. A Samsungot odaadtam az asszonynak és vettem magamnak egy Asus ROG Strix-et. Úgyh nem mondanám most már, hogy szar notim van. ;) De azért mert az enyém sem volt egy erőgép, attól még akármelyik másik is lehet szar. :D De legalább tudtam, hogy az enyém sem volt egy nagy eresztés.
    Ramra meg annyit. Nyilván nem a te hibád, hogy ilyen keveset raknak manapság a notikba. Ez azért gáz, mert pár éve még legalább 8gb volt az általános egy közepes gépben. Ma meg mit látok? 200ért is olyan hulladékokat árulnak újonnan, hogy én szégyenlem magam. Úgyh ezt a ram kritizálást ne vedd magadra. Rohadtul elszabadultak az árak. 120-150e körül újonnan szinte csak olyan notikat lehet kapni, amin még az office is alig fut el. Kis túlzással. Ha kicsit komolyabb cuccot akar venni az ember, bőven 200 fölött kell kiadnia. Ha komolyat, akkor meg bőven 300 fölött. Határ a csillagos ég.

    Peace

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák