Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    Megleptem magamat egy ilyennel (sajnos feketében nem kapni...). Telefonnal párosítás sima ügy (Huawei P30) Amikor beraktam a fülembe (pontosabban: jól betuszkoltam), akkor nagyon jól szólt, mármint ahhoz képest amit vártam. Volt basszus rendesen, voltak magasak, közepek. Dinamika inkább nincs mint van, de ne legyünk elégedetlenek, ez nem a 30-50 ezres kategória. Szóval elsőre jól szólt. Aztán elindultam kutyát sétáltatni, és a basszusok szép lassan elmaradtak...tipikus agybadugós jelenség, hogy picit megmozdul a fülben a kütyü és elmegy a mély tartomány. Ez kissé elkedvetlenített, hogy majd állandóan igazgathatom a fülemben. Hazaérve tettem egy próbát, és ráraktam a kisebbik szilikon dugót.....áh....még rosszabb....na akkor a nagyobbikat. Úgy látszik az én fülemnek az lesz a jó. A nagy szilikon dugóval megmaradt a mély tartomány. Viszont a magasakból kicsit kevesebb lett, de az nem zavaró mértékű. Közben volt telefon hívásom, így rögtön "tesztelhettem" azt is. Én remekül hallottam a hívó felet, ő nem panaszkodott a hangminőségre (nem kérdeztem rá). Jó lesz ez a cucc. És remélem tartós is lesz.

Új hozzászólás Aktív témák