Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pusszycat

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz DamianB #260 üzenetére

    Számlapcsere. More (fogaskerék) Face

    Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

  • Cyborg

    őstag

    válasz DamianB #260 üzenetére

    Nekem is ma jött, és Én is mi band 2-őt váltok vele 😀
    Méretre majdnem egyforma a kettő, engem abszolút nem zavar rajta semmi.
    Eddig nagyon bejön. Most egyszerre mindkettő a kezemen van, kíváncsi vagyok az alvás figyelésre, és lépés számlálóra. A pulzus mérés korrekt, mindig +2-őt mutat a HB4 a mi band 2-höz képest.
    Az alipay ikon zavart rajta csak, de appból ki tudtam kapcsolni, uh most boldogság van 😁
    A kijelző brutál jó, tűző napon is jól látszik, ez szinte orgazmust okoz a mi band 2 beégett kijelzője után, amit csak sötétben látok már :-)
    A sebességgel egyelőre nincs bajom, laggolás nincs, viszont 10 csukló forgatásból átlagosan :
    -3x nem éled fel, amikor a Mi band igen
    -3x lassabban éled fel, mint a mi band
    -2x gyorsabban eléd fel, mint a mi band
    -2x pedig kb. egyszerre éled vele.

    Nekem sokat számít, hogy van rajta általános edzés, amit én szoktam csinálni, kipróbáltam, megy szépen.
    Külön tetszik, hogy célokat lehet beállítani, akár idő, akár távolság futásnál, akár elégetett kalória ,és ezt az órán is tudom állítani, nemcsak appban, bár gondolom ilyenkor nem használja a gps-t, ezt még ki kell tapasztalni.

    Egyelőre ennyi, majd még én is jelentkezem a tapasztalatokkal.

    Ja! Szamlapcsere úgy is megy, ha simán csak hosszan nyomod a főképernyőt, így pincurival gyorsabb 😀

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák