Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dixhorn

    csendes tag

    Sziasztok,

    1,5 hete van nekem is H8. Igazából jól működik, minden ok, de a telefonálás hangminősége igencsak gyengusz szerintem. Nekem határozottan tompa,mondjuk hangos, de tompa. Továbbá a gyári hangrögzítő minősége az egyszerűen használhatatlan. Mondjuk ezt cserével kiküszöböltem, továbbá kamerával jó a hangfelvétel minősége.

    Próbálgattam Samukat ilyen szempontból a környezetemben, mondjuk azoknak sem volt jobb a minősége, inkább rosszabb, de a Sony Z3 compact után ez siralmas. Pedig mindenhol csak dícsérik a beszélgetési hangmninőséget.

    Neketek van ilyen problémátok?

    Frissités még nem jött, mikorra várható ez? Nincs kedvem manuál szarozni vele, nem az a fajta vagyok. :D

    A frissítés a 131-es a beszélgetési hangminőségre is hatással lesz, vagy csak a hangszóróra?

    Amúgy Medimarktos vétel, elvileg 2 év gyári gari, de ez így sehol nem szerepel, hanem 1+1 év és egy budaörsi szerviz címe van megadva rajta. Szóval nem is igazán értem, hogy ez hogy van, nem véletlen vettem az MM-ben.

    Gps mennyire teszi jól a dolgát? A z3 compact nekem szintén bikább volt. Itt előfordul néha jelvesztés azért, alu kerettel meg folyamatosan veszíti a jelet és totál pontatlan, lassú.

    Ja hicare-en regisztráltam, de nekem normál tagot ír. Akkor ilyenkor nincs a kijelző garancia?

    ZSolt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák