Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Zototh64 #337 üzenetére

    Szerintem nagyon érezhető a 2GB RAM, főleg, hogy az elődje 512MB RAM-os volt.

    A kamerája szerintem teljesen jó, szép képeket lő, más kérdés, hogy nekem az a filozófiám, hogy ez továbbra is "csak" egy telefon, nem pedig fényképezőgép, nem attól, illetve nem csak attól lesz jó egy kamera, hogy hatszáz megapixeles. Telefonhoz képest szerintem szép képeket csinál. Komolya fényképek készítésére én továbbra is egy Canon, vagy Olympos fényképezőgépet ajánlok.

    Tok valóban kapható hozzá, én is találtam már ilyet, de nem vettem, mert olyan jó a fogása a hátlapnak, meg nem akartam még nagyítani a méretén. Az, hogy aktív flip tok sajnos nem tudom, hogy mit jelent, én ami tokot láttam az olyan, hogy az előlapi részen van egy keret, ahol láthatod a kijelzőt, a telefon beállítások menüjében pedig belehet állítani, hogy a zárkép hagyományos, vagy tokhoz illeszkedő legyen, szerintem erre gondoltál.
    Itt egy példa.

    kiskacz

    Az enyém angol, de megmondom őszintén nem is kerestem a magyar nyelvet rajta, így sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok segíteni, szóval most tényleg marad a próba cseresznye, hátha van. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák