Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyurici

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem kb 1 hónapja van meg az 1S. Xperia X8-at váltottam le. Hát mit ne mondjak, egy kész csoda
    masina ez az X8-hoz képest. A méretét viszont nehéz volt megszokni a kis törpike után.
    Pandawill-es rendelés volt, root-olva érkezett multilang rom-al.
    A verziószáma az alábbi: MIUI-JHCCNBF97.0
    Legelső dolgom az volt hogy feltoltam rá egy Titanium Backup-ot és lepusztítottam róla sok számomra
    felesleges és gyanúsnak tűnő alkalmazást.

    Fagyás még nem volt, egyszer indult újra magától még az elején amikor lehúztam a töltőről.
    Itthon az X8 töltőjével és a Xiaomi kábelével töltöm, melóhelyen a gyári töltőt használom egy 2méteres ebay-es kábellel, vagy a céges régi samsung xcover gyári töltőjével. Mindegyikkel hibátlan.
    A szokásos problémák nálam is jelentkeztek már. Néhány app bezárása után launcher betöltés, 100-200Mb közötti szabad memória, zene kilövése ha elkezdem használni a böngészőt.
    A zenéről jut eszembe. Az Xperia fülesét akartam használni hozzá. Működik, találtam is hozzá egy nekem tetsző
    beállítást, de sajnos használni nem tudom, mert melóban a zajos környezetben nem tudom úgy felhangosítani
    hogy elnyomja a gépek zaját. Az X8 lazán tudta a megfelelő hangerőt. Erre valami ötlet valakinek?
    Igaz megrendeltem egy 20$-os Piston fülest, de félek ez is halk lesz.

    Másik kérdésem hogy a fent említett MIUI verzió hová tehető be időben? Amiket olvastam itt hogy a
    legutolsó a V50, az enyém 97-es. Hogy is van ez?

    Egyenlőre nem cseréltem le a romot mert nem tudtam hogy jobbat, újabbat teszek fel mint az enyém vagy sem.
    De a V6 érdekelni fog. CM semmiképp, mert a MIUI miatt vettem meg én is ezt a kütyüt.

    Még valami, az akkuidő teljesen használat függő. Általában 1-1,5 nap, de volt hogy elment 2 napig is már.
    Minimum 4 óra kijelző idő szokott benne lenni, de volt már 5 óra fölött is. Itthon wifin, máshol mobil neten
    szokott lenni, de ez utóbbi csak akkor van bekapcsolva ha használom, ha a zsebemben van a teló rendszerint
    ki van kapcsolva a mobil net.

    Még egy kérdés a végére. Ha megjelenik a V6, a frissités app látni fogja? Vagy nekem kell letölteni manuálisan?

Új hozzászólás Aktív témák