Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz 7Heads Drago #530 üzenetére

    Arra, hogy a 8.0 még viszonylag újnak számít.
    Mate 9-nél tudom hogy elég fos képeket lőtt a kamera az elején, aztán pár frissítéssel javítottak rajta.
    Mate 10 Pro-nál meg volt egy olyan hiba még az elején, ha YouTube-on néztél bármit és közben rád írtak messengeren, akkor meghülyült a telefon. Villogott a kijelző, hol 0 % akksi, lefagyott, csak újraindítani tudtad. Bár ez a friss android hibája inkább, minthogy a gyártóé. De nem hiszem el, hogy ezt nem tudták letesztelni kiadás előtt és úgy kiadni, hogy ez már javítva van. Életemben először van 200k feletti telefonom, azért kicsit befostam, amikor ezt produkálta. Itt a videó is róla.
    Persze írtam Huaweinek, ki lett javítva, de ez egy sima hétköznapi eset, 10/8 emberrel simán megtörténhetett volna, nem túl egyedi, hogy valaki fent van FB-n, videókat nézeget, közben pedig ráírnak.
    Aztán ott volt a kamera. Az első 1-2 hónapban lőtt képeket ha összehasonlítom a mostaniakkal...ezek már sokkal jobbak azóta, a videó még nem az igazi, de az is javult.
    Bár nem értem, hogy miért tömöríti agyon a képeket. 12 megapixelen ilyen 1,2-2,5 megabyte körülieket csinál.
    Aztán ott volt még az, hogy a Telenorosok jó sokáig cumiztak, ugyanis hálózati hiba miatt 4G-n szarakodott a telefon. Volt akit nem lehetett elérni, SMS-eket se kapta meg. Ez is inkább szolgáltató sara, de azért a gyártó ha lokálisan tervez valahova csak leteszteli mi működik mi nem, és egy akkoriban ~250 k-s telefonnál szerintem alap elvárható, hogy az ember telefonálni, netezni tudjon. Volt pár ember, aki ezért kérte vissza a pénzét/küldte vissza a Mate 10 Pro-t. Aztán jött frissítés és már működik.

Új hozzászólás Aktív témák