Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz Bone123 #44 üzenetére

    Tudom, hogy gyárt f.gépeket, de milyen minőségben? DSLR nálam = Nikon, Canon, kompaktokat meg olcsóbbat tud gyártani bármely más gyártó, direkt speciális célprocival.

    A 720p-s LCD meg csak hátrány: több pixel megjelenítés, nagyobb felületet kell megvilágítani ergó nagyobb fogyasztás. Nem beszélve, hogy gondolom ez a cucc állandóan be lesz kapcsolva. Az én kompakt gépem kb. 4 másodperc alatt készíti el az első képet a bekapcsolástól számítva. Ez egy mezei egyszerű Pana gép, optikai képstabillal. Ennél meg csak készenlét lesz, ami az S3-ból kiindulva 1 napot fog csak tudni menni, mivel teljesen kikapcsolni mindig nem lehet, mert akkor a bekapcsolásra kell várni vagy 30 másodpercet.

    Szerintem az android rendszer és a hozzá lévő alkalmazások tök feleslegesek. Főleg ennyiért. De legalább lehet mutogatni, hogy bebebee nekem a fényképezőgépemen fut az angry birds és még facebookozni is leget rajta.

    A lényeg a képminőség, addig ne nevessünk, amíg nem látjuk milyen. Ha kompaktok minőségét hozza a felbontáson, az nem is olyan rossz.

    Arra én is kíváncsi leszek. De ha csak a kompaktok minőségét hozza, akkor inkább vesz az ember olcsóbban egy MILC-et, mint 140k-ért egy Samsung kompakt gépet.

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • tjb007

    nagyúr

    válasz Bone123 #44 üzenetére

    Ezekhez pont nem szükséges egyik sem (lásd Nikon S800c).
    Ez a Galaxy Camera egy felesleges erőfitogtatás a Samsung részéről, ha csak fele ilyen jó lenne akkor is bőven lenyomnák a versenytársakat (mármint azokat akik ugyanilyen hibridet dobtak piacra). Feltételezem még olcsóbb is lett volna így szélesebb körben is hódíthatott volna de a Samsung mint az látszik is nem így gondolta.

Új hozzászólás Aktív témák