Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    Akkor foglaljuk össze:

    - Kis hazánkban a mobil telekommunikáció a hozzánk hasonló fejlettségű országokhoz képest:
    a) drága
    b) sz*r
    c) + a szolgáltatók hozzáállása kritikán aluli

    - A cikk felírt pár _tényszerű_ dolgot ami a mobilcégeknél költségtényező lehet (+ cikkírói kommentekben pár olyan dolog is elhangzott amit különböző okokból a cikkbe nem lehetett beírni). Nem dícsérte a mobilcégeket, nem próbálta elmagyarázni h jófejek a cégek, mert lehúzzák az embereket, etc, _tényszerűen_ leírt dolgokat

    - Három féle olvasói komment érkezett:
    ad a) értékelhetetlen zagyvaság/összeesküvés-elméletek/provokáció
    ad b) példák arra, h különböző környező és nem környező országokban kevesebbe kerül a mobiltelefon
    ad c) konkrétan a cikkre érkező reakció

    - Namost kérdezem én:
    a) miért hazudik a cikk?
    b) miben is van az én bűnöm? annyiban, h csak megjegyeztem, h a UK-ban ami az ajropúnó legpörgősebb és egyik legnagyobb távközlési piacával rendelkezik, tuti h a magyar töredéke a percdíj és mellé még a feltételek is kedvezők (i.e. felsőkategóriás készülék 0-ért hűségnyilatkozattal, 10e alatti havidíjú előfizetéssel), és ez nem meglepő?

    És ez volt az utolsó kommentem, ezennel megfogadom, h a továbbiakban semmiféle üzleti és hasonló témájú cikkhez nem szólok hozzá a mobilarénán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák