Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz tildy #177 üzenetére

    Akkor ha 6-8 év múlva teszem azt Albánia is EU tag lenne, akkor az albánok majd hivatkozhatnak rá, hogy "De Magyarországon...." :DDD (egyébként most nem tudom h mi van, de kb 1-2 éve bűndrága volt ott a mobil, még Mao-hoz képest is :D)

    (mielőtt vki szokás szerint bekommentelné, h nem is, mert a magyarok hivatkozhatnak majd rá, h de Albániában, ne tegye, vagy előtte menjen el oda és nézze meg mi van ott, én megtettem)

    Ami az előfizetés kötést illeti: akkor ezek szerint ott a szolgáltató lepasszolja a hitelképesség ellenőrzést az erre szolgáló pénzügyi adatbázisnak (azt hiszem, h vmi hasonló van az UK-ban is mint az usákoknál, h van egy vagy több szolgáltató ami tárolja a banki/hitelkártyás/etc. infók alapján a pógárnak a credit ratingjét, és ilyen esetekben onnan lehet lekérni, gondolom ennek a díja volt a két font)
    Mondjuk evidens, h kicsiny hazánkban ezt miért nem lehetne implementálni (azt leszámítva, h az emberijogvédők még az elindulása előtt szénné aláznák a rendszert, h gonosz nagytestvér, valószínűleg ezen topik több kommentelője anyázna a leghangosabban, h mi van ha vkinek nincs bankkártyája, diszkrimináció, köcsögök, etc.
    Plusz a hajléktalanok credit ratingje nem lenne vmi jó, ezért a csalás céljából kötött előfizetéseket nem lehetne két rakétáért meg egy üveg kannásért az ő nevükön futtatni :D)

    Amúgy az UK mobil piachoz annyira nem értek, de az egyik ami miatt eléggé felpörgött ott a verseny, az az h csomó MVNO alakult (amit linkéltél 1-3 p-s percdíjakkal az is az), amit erre irányuló szabályokkal ösztönöztek tudtommal a regulátor részirül. Amiről konkrétan én is tudok, h Hollandiában is ez van, h ha vkinek a legjobb percdíj számít akkor a MVNO-k körül érdemes körülnézni (készülék kínálatuk ott viszont annyira nem mindig jó)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák