Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Graphics #240 üzenetére

    Ez úgy tűnik akkor mégsem volt tesztelve - bocs, nekem ebből az jön le, hogy azok az emberek, akik ezért kapják a fizetésüket, nem végezték el a munkájukat, pedig de.

    ami történt, az a normális gyártási hibaszázalékon belül van, ha mondjuk kijelző hiba lenne, mindenki szarna bele, a Samsung cserélné a hibás készülékeket és kész. de mivel olyan hibáról van szó, ami testi épséget veszélyeztet és nem tudták záros időn belül hatékonyan kijavítani, ezért inkább lelövik az egészet, amit nem is csodálok ilyen negatív sajót mellett. a Samsung kommunikációját amúgy egy percig sem akarom védeni az ügyben, az utolsó pillanatig állították, hogy semmi komoly baj, urai a helyzetnek, ha valamit lehet az ügyben komolyan kifogásolni, akkor ez az szerintem.

    írhattam volna általános alannyal is, szerintem sok különbség nem lett volna, nincs bajom a személyeddel, nem akartalak megsérteni. de az, amit írtál, abban a formában teljesen valótlan, és aki látott már egy ilyen folyamatot, az tudja is ezt.

    [ Szerkesztve ]

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák