Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz lac019 #2005 üzenetére

    Észrevettem már én is, hogy nincs itt semmiféle 10 giga határ. Pár hónapja váltottam a szabadon csomagra(akkor még volt) és az első teljes hónapban még tapasztaltam azt, hogy ha nappal lassú volt, akkor is közben megtáltosodott, most már nincs ilyen, eléred az 5-öt és annyi volt.
    Amugy itt is lehet torrentezni, nekem még nem szóltak érte. Eddigi legnagyobb forgalmam ~30Gb/hó volt.

    Most viszont kaptam egy olyan sms-et, netes kártyára, meg a mobilomra is, hogy:

    Kedves Ügyfelünk! Az elözö hònapban tùllépte a csomagjàban foglalt adatmennyiséget, ìgy az adott idöszak szàmlazàràsàig az internet sebessége lassìtàsra került. Vàltson most Internet Extra csomagra és a magasabb adatmennyiség mellett a megszokott sebességgel netezhet. Bövebb informàciòért hìvja a 1270-es telefonszámot. Üdvözlettel: Vodafone

    Milyen csomagomban foglalt adatmennyiséget?? Internet szabadon.. nincs itt semmiféle csomagban foglalt adatmennyiség :W Ha meg átdobtak valamelyik új csomagba, akkor talán nem ártott volna szólni nem??
    Mellesleg minden egyszer túlléptem az 5G-t, azért váltottam erre, hogy ne kelljen ezt figyelnem, nem azért, hogy ilyen sms-eket küldjenek nekem :(((

    Meg persze, váltsak az extra csomagra, fizessek 8k-t a 6 helyett, adnak 12Giga adatforgalmat, utánna meg netezz 8k-val... majd hogyne :D

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák