Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz llll #170 üzenetére

    "...élesben sehol nem szivesen bíznám magamat ilyen térképekre"
    Pedig nyugodtan megteheted! Rendszeresen használom és semmivel sem rosszabb, vagy pontatlanabb, mint teszemazt a Garmin térképei. (vagy esetünkben a HERE) Volt, hogy több 100 Km-es több fordulópontos úton próbáltam néha szándékosan nem arra menve, amerre ajánlotta és remekül helytállt. Olyan utakat is tartalmazhat, amiket a "nagyok" fel sem vesznek, de "menekülőútnak" pl. jól jöhet.
    Ha meg menet közben találok valami hibát, feljegyzem és amint lehet kijavítom. Így aki a következő frissítés után arrafelé jár, már nem találkozik a hibával.
    Egy kissebb telepeülésen - jellemzően pár utcás falu - a házszámok felvitele, ha kalkulációs módszerrel dolgozok néhány óra. Mondjuk nem árt a személyes felmérés, ezért kizárt, hogy az Alföldön térképezzek. Elég nekem Kaposvár és a környező települések. :)

    De ez a HERE topikja, ne szemeteljük tele mással.

    Töröltem és újratelepítettem. Így már valóban van magyar hang. Ha tehetem hamarosan le is tesztelem.
    A térkép pontos, de számomra alap dolgok - pl. több fordulópont - még mindig hiányoznak. Mindenképp megtartom, de továbbra sem ez az elsődleges navigációm.

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák