Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz bambano #257 üzenetére

    És gondold el hogy a szüleimnek az Opel Corsaban ami 2005-ös újonnan vásárolt kb 6-7 évesen már volt cserélve a vezérlő. Most van benne 50-60 000 km akkor jó ha volt benne 25.000. 80-ál többet akkor megy az autó ha én ülök bele nagy ritkán. A másik rokonnak a 2014-es Ford Galaxyban az automata váltóban kellett volna panelt cserélni. Random letiltott. 1-2 millás javítási költséget saccoltak. Inkább eladták.
    Egy munka során beszéltünk egy ügyvéddel aki ki ment nyaralni a családdal horvátba. A zsír új BMW turbója nem volt hajlandó leállni és mivel automata volt alig tudtak vele megállni is. Ott szépen az út szélén égett ki az egész autó. Alig pár ezer kilométer volt benne. A BMW meg nem ismerte el a hibát se. Még szerencse volt hogy ügyvéd volt és tudta mi a teendő.
    Ettől függetlenül nem az új autókban fog ez előjönni. A legtöbb probléma 10+ év felett van. És ha sokat áll a napon az autó akkor hamarabb. És ezt hivatalos Bosch szervízes mondta aki az Opelt javította.
    Nem kell nekem hinni. Meg kérdezel egy olyant aki autó ECU javítással foglalkozik.
    by süsü

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák