Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz schawo #194 üzenetére

    én még soha nem láttam olyat, hogy fékfolyadékot vízmentesítettek volna. mindig, ismétlem, *MINDIG* kipumpálják a régit a teljes rendszerből, és közben feltöltik újjal. erre persze lehet nagyzolós szlengben azt mondani, hogy vízmentesítik, hiszen a víz is kikerül belőle.

    b-s rekuperálásnál simán van, hogy tönkremegy a fék, mert nem használják.

    Szerintem meg nincs minden autóban hőszivattyú. Másrészt ha az akksicsomagok köré is be van vezetve a hűtőközeg, az nyilván bonyolultabb, mint egy sima klíma.

    ne aggódj, én is tudom, hogy a szigetelésnél a feszültség az egyik mérőszám. de azért fogadd el te is az állítást, hogy kicsit másképp szigetelnek egy kábelt, amin max. 1 amper megy, meg másképp, amin 1000, már csak a melegedés miatt is.

    szerk: "Van több gyártó is, amelyik gondozásmentes hajtóművet tud gyártani": én csak olyan gyártókat láttam eddig, akik azt állították, hogy tudnak gondozásmentes hajtóművet gyártani, meg élethosszig sebességváltót, meg élethosszig motort 30 ezer kilométeres olajcsere intervallummal. és kiderült, hogy nem. *SEMMIT* nem hiszek el egy gyártó marketingesének se. A keresztnevét se.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák