Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dattis_

    tag

    sziasztok, talán Pulsarhoz szólok:), tudom nem feltétlenül ez a fórum az ahol egy adott kereszteződést kell megbeszélni, de talán barátibb körben lehet a témáról itt beszélni. Járt valaki mostanában a négyes út Üllői elkerülőjén a 4603-as kereszteződésben? Foggalmam sincs mi történt, de a Waze megszűnt ismerni azt a kereszteződést. Egyik irányba sem volt a mai napon engem hajlandó ezen a kereszteződésen átnavigálni. Nem volt se dugó, semmi aktuális jelentés, útlezárás az útvonalon, ami azt indokolná, hogy kerülje ki a tervező ezt a kereszteződést. Már a tervezésnél gyanús volt, hogy nem arra vitt. Nekem meg van annyi helyismeretem, hogy felülbíráltam a waze által tervezett útvonalat, hiszen 95% ban ez a leggyorsabb út. Megnéztem most a térképszerkesztőt, hogyan is áll a kereszteződés, de nem találtam benne semmi kivetnivalót. Nem tudom, de mostanában találkoztam már pár furcsasággal útvonaltervezéssel kapcsolatban, ami egy picit kiábrándít megmondom őszintén. Hogy AB pont között a legrövidebb távolság az egyenes, richtig nem arra tervez, pedig forgalmi akadály nincs. Úgyhogy nem tudom...
    Vélemény?

Új hozzászólás Aktív témák