Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Spett14

    tag

    Halihó!
    Egy kis érdekesség: múlt szerdán Pápáról Jesolóba indultunk. Követtük egy barátunkat, de azért bekapcsoltuk a Wazet. Szlovéniának tervezett volna, de Ausztriának mentünk. Folyamatosan újratervezett, így, hogy Csillának ki ne száradjon a szája, Sárvárnál kikapcsoltam az útvonaltervezést, de bekapcsolva hagytam. Osztrák határt átlépve visszakapcsoltam. Autópálya be, fizetős út be. Erre folyamatosan le akart vinni a pályáról. Pontosabban rá sem tett a pályára, mindig valahonnan mellőle tervezett. De a menetidőt meg jól számolta. Átváltottam Google Mapsre, ami tökéletesen tette a dolgát. Háttérben futott a Waze is, párszor rápróbáltam, de Graz után már azt írta, hogy nem talál útvonalat a címhez. Olasz határ átlépése után már nem autópályán mentünk, onnam már tökéletesen tervezett. Hazafelé viszont semmi gond nem volt, Olaszban fizetős utak elkerülése, Ausztriában pályán.
    És még egy érdekesség: a Jesolo-i félszigeten a GPS jel folyton eltünt, oda és visszafelé is. A google maps viszont mindig úton volt.

Új hozzászólás Aktív témák