Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Valaki1234

    tag

    válasz vicze #612 üzenetére

    Ezek mind elfogadhato dolgok abbol a szemszogbol ahogy leirtad, de akkor az alap szoftver legyen mar bugmentes... Hiaba a bika SOC es 2 GB RAM a lecsupaszitott, sallagmentes OS, ha gyakorlatilag sebessegben semmi kulonbseg nincs egy 2 eves LG G2-vel osszehasonlitva.

    En nem hianyolnam ezeket a dolgokat amiket felsoroltal, ha az alap rendszer laggmentes lenne.

    En a Nexus 9-bol 1 tanulasagot szultem le: nem biztos, hogy mindig az a gonosz gyarto (Samsung, LG stb) az oka annak, hogy laggol a rendszeruk amit kiadnak, illetve nem biztos hogy azert adjak ki a frissiteseket kesobb mert olyan gonoszak... Lehet, hogy az tart sok idobe, mire kijavitjak (vagy legalabbis megprobaljak) az AOSP fele hibakat...

    [ Szerkesztve ]

  • TheSaint

    aktív tag

    válasz vicze #612 üzenetére

    Ha szerinted ezek tények, akkor a gugli rossz irányba megy, ez tény...
    Minek forrassztja be a LED-et ha nem támogatja? Ráadásul nüansznyi software-es dologról van szó, aki akarja bekapcsolja, akinek nem kell az meg ki.
    A titkosítás miért nem választható mint eddig is? Ha meg beleerőszakolja, legyen, de oldja meg teljesítményvesztés nélkül, normálisan!
    Miracast megint apróság, jó pénzügyileg a saját terméke felé akarja terelni, de itt egy szélesen elterjedt szabványról beszélünk. Egyébként ebben szinte biztos vagyok, hogy visszakerül, túl nagy falat volt ez a guglinak, hogy kivegye.

    Azért egy nyilvánvaló SD kártyahely hiányt ne keverjünk össze olyan dolgokkal mint az üzenetjelző, miracast hiánya.

    És igen, pont ezzel kezdtem az itteni fórumozást, bizony ha tudom ezeket a hiányosságokat, hogy a rendszer egy merő bughalmaz, megfejelve gyártói nemtörődömséggel, nem ezt a készüléket választom!

Új hozzászólás Aktív témák