Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz TheSaint #615 üzenetére

    "Minek forrassztja be a LED-et ha nem támogatja?"
    Ezt erőteljesen feltettem magamban a két új Nexus-nál... De ezeknél legalább nem kell root a használatához, mint N6 és N9-nél.

    Miracast amúgy egy nagyon elcseszett egy szabvány ráadásul elavult is, a támogatása hát... "Van", Sony és Samsung is saját szabványt használ(Miracast mellett), és jobban is működik mint a Miracast, nagyon nyögvenyelős a Wifi Direct miatt alapjában véve.
    Összességében a GoogleCast azért kell, hogy a AirPlay-jel versenyképes tudjon maradni a Google, és mellette teljesen felesleges a Miracast. Használtam egymás mellett mind a kettőt, ég és föld. Sokkal kisebb késeltetése van a GoogleCast-nak sima képernyő megosztás esetén is.

    Ha van egy Chromecastod soha nem akarod többet a Miracast-ot használni igazából.

    @zsirfecske: Azért mondtam le egyből a Pixel C-ről, meg nehéz is...
    N6-ra még a 6.0.1 nem jött meg, de az alap 6.0-on főleg a kamera esik kel összességben lassabb lett az egész. Több furcsa bug + 1 random restart. Most az hogy 3napos a teló mert 2x lett gariban cserélve tök mellékes. Mondjuk szegényen végigment vagy 10 update amúgy... Tudom, tudom...

    Igen titkosítás miatt van, a gyatra performancia. N6-on a ARMv8 hiánya miatt, N9-en meg azért mert bár látszólag ARMv8 az architektúra a valóságban, nem 100%-osan van így, szerintem pont ez a rész hiányzik, és az emulált OoO se tesz jót a teljesítménynek.

    [ Szerkesztve ]

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz TheSaint #615 üzenetére

    A led az akku "védelem" része , ha túlságosan lemeríted kikapcsol a cucc , és bekapcs esetén nem kapcsol be csak a led villant 6x...... és ezt csinálja töltőn is míg nem lesz eléggé feltöltve. Nagyon megköszönném ha a folyamatos fikázás helyet eladnád vagy befejeznéd mert elég sok embernek elveszed a kedvét.... Csak a picsogást olvasni , és vagyunk itt elegen akik nem is nagyon írunk mert teljesen jó a cucc , talán neked kéne meglátogatni a szervizt ? :U És a "minek" stb helyett utána olvasnál a dolgoknak mielőtt a táblagépet szidod , és ezt most úgy írom le, hogy nem valóban nem hibátlan , sőt sok bosszantó dolga van , de ebben az árban talán a legjobb vétel....

    "És igen, pont ezzel kezdtem az itteni fórumozást, bizony ha tudom ezeket a hiányosságokat, hogy a rendszer egy merő bughalmaz, megfejelve gyártói nemtörődömséggel, nem ezt a készüléket választom!" Add el , lehet menni a műanyag Samu tabletekkel legozni ..... amik új rendszer fő verziót biztos , hogy nem kapnak....

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák