Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • assemble

    addikt

    Azota nyomogattam kicsit, szerintem egyertelmuen a legjobb tablet amit valaha hasznaltam.

    PistiSan: minden modernebb aksinal megved az elektronika, ha akarod se tudod csontrameriteni (amikor kikapcsol attol meg messze van), igazabol edesmindegy neki kb h mit csinalsz vele, felesleges sokat foglalkozni vele.

    Abysmal: nem olyan fontos regisztralni sztem, sok gyakorlati elonnyel nem jar. De hatrannyal se persze :) Itt tudod regelni amugy: [link]
    Rootolashoz (es restore-hoz) egy rovid iras: [link]
    ROM-olashoz xda-n nezelodhetsz.
    Nexus-oknal a bootloader hivatalosan nyithato es nyom nelkul visszazarhato mindig. De a romolasbol adodo karokra elvileg nem vonatkozik a garancia.
    Paranoid-rol altalanosan viszonylag jokat olvastam, konkretan ezen a tabon nem tudom hogy muzsikal es en meg nem probaltam. Valahol mintha azt olvastam volna h gyengebb aksi ideje van mint a tobbinek, de ez lehet h csak mas keszulekre vonatkozik.
    En egyelore stock-ot hasznalok, nyitott bootloaderrel, rootolva.
    Szerintem biztos tudod, en ps3 wireless kontrollert szoktam hasznalni bt-n. Altalaban proba-cseresznye h mi mukodik, neha benne van a jatek leirasaban.

Új hozzászólás Aktív témák