Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abysmal

    aktív tag

    Sziasztok!
    Én is beálltam az új Nexus 7 tulajok közé egy 16 GB-ossal. :) A Media Marktnak kivételesen nem voltak elszállva az árai.
    Lenne pár kérdésem rögtön:
    Többen írtátok, hogy az Asusnál regisztrálni kell a gépet, de hol pontosan és miért? Sehol nem láttam ilyet írva a papírok között és nem is mondtak az eladók se semmit erről, csak itt olvastam róla.
    Mivel ez az első Androidos gépem, így érdekelne, hogy hogy is van ennél a gépnél a rootolás/ROM csere. Valamelyik HTC-nél olvastam régebben, hogy logolták, ha kinyitották a bootloadert, és bukták akkor a garanciát, vagy valami ilyesmit. Ez itt ugye nem áll fenn, egy ROM csere után az eredeti rendszert visszarakva nem lehet kimutatni a rootolást és így nem veszik el a garancia?
    Mi a véleményetek a Paranoid ROM-ról? A tablet UI miatt azt akarnám felrakni. Van valami hátránya, amiért nem érdemes felrakni (mondjuk gyorsabb merülés, nagyon melegszik, vagy valami nem működik jól benne, vagy bármi más, ami problémát jelenthet)
    A vezeték nélküli xbox controllereket itt is lehet használni a játékokhoz, ugye? Honnan tudom, hogy melyik játék támogatja ezt?
    Ide nem akar valaki csinálni egy olyan bevezető 1. hsz-t, mint ami az előző N7 topicjába van? :D
    Egyelőre ennyi, de ha még eszembe jut valami akkor kérdezek :))

Új hozzászólás Aktív témák