Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rootkiller

    őstag

    Szevasztok!

    Találkoztam a hardverapron olyan 5X-el, ahol kicserélték a telefonban lévő RAM egységet 4GB-ra.

    Kérdésem az lenne, hogy tudtok itthon olyan helyről, ahol ezt meg tudják csinálni megbízható minőségben? Illetve kérdés, hogy mennyibe kerül ez a művelet? Egy USB aljzat cserével együtt beneveznék rá, egy 20 ezer forint körüli összeget megérne nekem, azt gondolom hogy nagyot dobna a telefon használhatóságán.

    Jelenleg főleg az USB aljat kopottsága miatt nagyon hajlok arra, hogy az év vége felé vegyek egy Pixel 2-t. Mikor megvettem a telefont azt gondoltam, hogy az USB-C megoldotta azt a problémát ami fennállt a microUSB-vel, hogy az amúgy új állapotában is könnyebben kicsúszó USB kábellel nem lesz ilyen probléma, de több mint két éves a telefon és jelenleg ugyanott tartok ahol a Nexus 5-tel a vége felé, hogy felíróval (festőszalag, hang/fénytechnikus szakzsargon) a telefon hátlapjához (tokhoz) ragasztom a kábelt töltés közben hogy ne csesszem fel az agyam azon hogy már megint kicsúszott.

    Köszi!

    Artengo TR 990 Pro

Új hozzászólás Aktív témák