Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrdavid

    aktív tag

    válasz gery2123 #24811 üzenetére

    OFF
    nem mondhatom h jobb v rosszabb nála, itt inkább az én elvásárom volt fontos

    de kiemelem amiért váltottam, amiben számomra jobb az egyk v másik

    Z3 compact:
    - aksi idő fenomenális a nexus 5 höz képest, én nagyon nyustölöm a telefonjaimat, nexus mondjuk aksi 15% este, az a sonynál cc 45-50%
    - nagyon kompakt a készülék, teljesen kézre ál, nagyon jó fogni, mindent át érek egy kézzel
    - vízálló, ami azért annyira nem fontos nekem, de esőbe csak jól jöhet
    - nekem ami kell szoftverben az mind megvan benne, szerintem nem fogok romokat cserélni, ha csak nem lesz az L szar bugosan kitolva
    - este jobb képek készülnek vakuval, bár érdekes , hogy jóval gyengébb mint a nexusé, de mégis jobbak lesznek a képek, nem világítja túl a képeket
    - vaku nélkül rossz fény viszonyok között nagy a külömbség a minőség terén véleményem szerint
    - minőségben talán jobb érzetet kelt, de ez annyira nem mérvadó nálam

    Nexus
    - nappali képek szerintem jobbak a nexus 5-el( ma adom el a telefont és két napig volt időm hasonlítgatni), -- kamera ügyben hiányzik a OS, de viszont a focus a sonyba jobb szerintem

    a smoothságban nem látok külömbséget, melegedésben se látok nagy külömbséget, talán a sony kevésbé hajlamos a melegedésre, bár azt hiresztelték, hogy 4k videó alatt kikapcsol és forró a telefon, én ezt még nem tapasztaltam

    egyelőre ennyi, bocs ha valakit ez nem érdekelt

    [ Szerkesztve ]

    Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

Új hozzászólás Aktív témák