Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sajtqukac

    tag

    válasz Scooter74 #15298 üzenetére

    Az aluminium ház előnyös, persze de azért ugye itt is műanyagot használtak. És itt azért pl. az említett játékok miatt tényleg jó lenne a műanyag helyett az aluminium, de itt majd csak akkor lesz szerintem teljes át térés aluminiumra mikor meg tudják majd oldani az antennák esztétikus és használható elvezetését, valamint akkor mikor annyiba fog kerülni mint a műanyag mert sajnos itt arra mennek hogy ne melegedjen túl, tehát a teszteken ne szerepeljen rosszul és azért sokba se kerüljön a gyártás. A DHD-nál tapasztaltam hogy az antennákat sikerült megoldaniuk, igaz nem túl esztétikusan hisz minden műanyag más szintben volt és nem kis hézagok voltak, valamint itt az aluminium házra rá volt vezetve valamennyi hő de mivel jóval kisebb mértékben melegedett így szerepe nem volt.

    (#15297) Krisztián: Szerintem most értek el a gyártók arra a bizonyos határra, hogy már nem tudják csak simán megoldani a hűtést és tényleg elindulnak a heatpipeok használata, valamint egyéb más technikák felhasználása. Bár mondjuk már lehet át lépték ezt a határt csak simán ki akarják húzni a hardver frissítéseket, hogy még több telefonon át vezetve tudják ezeket adagolni, ezáltal is több bevételhez jutni.

Új hozzászólás Aktív témák