Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peet91

    aktív tag

    Srácok!

    Lehet, hogy már volt korábban szó a dologról, de rákérdeztem az LG-nél, hogy mi merre hány méter a javítással kapcsolatban.

    Tisztelt LG Support!

    Érdeklődni szeretnék, hogy a külföldön Google Play Store-ból vásárolt Nexus 4 mobiltelefonok garanciája érvényesíthető-e itthon, és ha igen, akkor mire terjednek ki az önök szolgáltatásai? Értem ezalatt, hogy olvastam már róla, hogy ameddig nem kerül hivatalosan forgalomba Magyarországon, addig kizárólag javítják a készüléket, majd ha elkezdik forgalmazni, akkor azután már cserélik is, ha a hiba olyan mértékű.

    Válaszukat előre is köszönöm!

    Majd a válasz:

    Tisztelt peet91!

    Köszönettel vettük érdeklődését a Nexus 4 garanciális javításával kapcsolatban. Szives tájékoztatásul elküldjük az ön részére az LG Electronics Magyar Kft hivatalos álláspontját: Két logóval kerül forgalomba a készülék. A Google logós készülékek garanciális támogatását, mellyel ön is rendelkezik, teljes mértékben a Google látja el. Amennyiben magyarországi forgalomba kerül az LG logós Nexus 4 is, annak támogatását teljes mértékben az LG Electronicsw Magyar Kft fogja ellátni.

    Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

Új hozzászólás Aktív témák