Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    válasz trance89 #12471 üzenetére

    Ízlések,és pofonok,nekem a fekete szín még mindig nagyon hiányzik az SGN2 után,illetve volt nálam egy hete S4-is,annak a kijelzője vert eddig mindent amit láttam,oké hogy az IPS-nek vannak praktikus tulajdonságai,de az N4 színeit én kimondottan fakónak tartom,előbbiek mellett meg pláne..
    Ettől függetlenül marad még egy jó darabig,egyrészt semmi olyan készüléket nem láttam mostanában amire rápillantva érezném azt az érzést ami az N4 nél egy hónap után is megvan,másrészt technikailag semmi olyat nem tud a konkurencia amire égetően szükségem lenne,a HTC-től minőségi problémák miatt tartok(HOX-al megégettem magam)az S4 pedig számomra csalódás,a lagolását nem is értem,ilyen vas mellett nevetséges,és bosszantó,azok a szoftveres trüvájok pedig amiket belepakoltak fele részt parasztvakítás,fele részt használhatatlan tech demo,az árával semmi bajom,de az hogy egy majdnem 70 ezerrel olcsóbb készülék GYORSABB,és folyamatosabb működést produkál,az enyhén szólva is méltánytalan.

    leslien:
    Igazad van,az S4 kamerája mérföldeket ver az N4-re,ez nem vitás.
    Az OTG nem érdekel,az N8 nál is megvolt,sose használtam,nem hiszem hogy valaha is szükségem lesz rá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák