Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enerdzsájzer

    tag

    Szerdán futottam egy kört. Mivel én magamtól nem intézek már semmit, mert belefáradtam, a család kezdeményez helyettem. Szóltak Orbay dokinak az ismerősünkön keresztül, hogy ezek itt nem fogadják el a papírt. Orbay nagyon jó fej volt felhívta telefonon ezeket hogy ugyan, adjanak már időpontot. Végül is rábeszélte őket, én meg akkor üsse kavics, hát bementem Debrecenbe. Odaadom a papírt, erre elkezdik a dumát hogy ezt nem fogadja el. Mondom most beszéltek az imént az orvossal Pestről hogy kapok időpontot. Tudja, de akkor se. Na hát nem lettem ideges egy kicsit se és ott vagy 30 ember előtt ordítoztam velük, nem emlékszem hogy miket vágtam a fejükhöz és ki is jöttem onnan mielőtt még az anyázást elkezdtem volna. Felhívtam a dokit hogy jó, én itt befejeztem. Még ő tartotta bennem a lelket hogy ne vesszünk már el a bürokrácia tengerében, beszéljük már meg hogy milyen papírt méltóztatnak ezek itt elfogadni. Végül is visszamentem, odaadtam nekik a telefont és megbeszélték a dokival hogy faxol nekik egy másik beutalót. Elkérték a számomat meg a doki számát hogy lepapírozzák az ügyet én meg nyugodtan hazajöhetek és majd hívnak az időponttal. Na, nem gondoltam volna, de hívtak ma és egy hónap múlva mehetek vizsgálatra. Csak majd az eredeti beutalót azért legyek szíves magammal vinni. Ez hihetetlen, de negyedjére jó sok szaladgálással, telefonálgatással, meg idegeskedéssel csak sikerült kiharcolni.

    Nem vagyok egyedül az ilyen jellegű problémával, mert amíg ott vártam csak két embert zavartak el mert az orvosa nem jó papírral küldte vizsgálatra.

Új hozzászólás Aktív témák