Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergosz2

    veterán

    válasz p2pp #25 üzenetére

    nem tudom, be biztos jobb elvégre több ram van benne, de sok ponttal biztos nem.
    De már sokszor leírtam hogy nem pontok alapján akarj telefont venni mert a gyártók manipulálják és a benchmark progi is össze-vissza dobálja a pontokat.
    Példéul párszor én is mértem , mert ezért furdalt a kíváncsiság: volt hogy 12000 pont körül dobott de sokszor volt hogy 17000 körül.

    Gondolom azért kérdezed , hogy megéri -e ezt venni sima s3 helyett. A válaszom igen. mivel az 2 gb ram sokat segít, nem fog a rendszer alkalmazásokat bezrárni mert elfogy a ram. Meg ugye lte modem van benne , bár ennek csak akkor van értelme ha ki is tudod használni.
    Meg ne feletekezzünk meg róla, hogy t-nél akciós, és 2év+2 hó prémium gari jár , hozzá és te leszel az első aki kiveszi a dobozból.

    Hátrányként beírhatjuk, hogy nincs benne FM rádió.

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • Gergosz2

    veterán

    válasz p2pp #27 üzenetére

    igen azt ide is akartam írni, hogy gyorsan csapjatok le rá , mert t-nél hónap elején mindig árat emelenek és nem kicsit.

    Lehet lesz még akciós, nem tudom, de szerintem októberre már kifutó készülék lesz.

    Más:
    MInap videózgattam egy kicsit és azt kell modjam nagoyn megvagyok vele elégedve :K
    A fényképező is karaj, talán ami nem tetszik az hogy nem lehet lelőni a fótóhangot csak ha az egész telót némítod, meg ugye ami sok ami telefonnál megvan , hogy nincs fizikai fotó gomb. Persze mindezt a gyári szoftra értem, tudom, hogy vannak mások, majd kipróbálom azokat is, de nem vagyok nagy fotós.

    A hangrögzítőt is próbáltam, lehet szeptemberben egy két előadást felveszek . A gyári szof tnem annyira rossz , de találtam egy sokkla jobbat:Easy Voice Recorder. Sokkal tisztábban és jobb minőségben vesz fel.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

  • Gergosz2

    veterán

    válasz p2pp #54 üzenetére

    most hallok róla először :D

    Amúgy tényleg felesleges ezekre a tesztekre hagyatkozni, karaj hw van mindkét telefon alatt.

    szerk:
    most raktam fel kipróbálom mi is ez.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Új hozzászólás Aktív témák