Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78693120

    törölt tag

    Ez csak részben illik ide, de "az informatikus mindenhez ért" témához passzol. Kaptunk ajándékba egy kapszulás kévégépet, meg több doboz kapszulát. Nekünk nem kellett, így 2-3 hét után eldöntöttük, hogy eladjuk. Mivel nem vagyunk kereskedőtípusok, ezért inkább olcsón szoktunk eladni (meg középáron venni) és "szerencsére" a szomszéd meg is vette 15000-ért. Megjegyzem, csak a kapszulák legalább 5000-et értek és a gépet még ki sem bontottuk.
    Kb. 3 hét múlva szól, hogy ő nem tudta beállítani és még az "informatikus" unokaöccse sem. Mondom, ha hibás, akkor ott a gyári garancialevél, más esetben meg ott a használati utasítás.

    Más: nekem a legnagyobb problémát mindig a hulladék gépek okozták. Tudjátok, amikor mindenre van pénz (drága autó, új lakás, utazás és hasonlók), de pc-ből, mobiltelefonbó és bármi másból csak a legolcsóbbat veszik meg és nekem kéne abból működő eszközt csinálni. Mint már írtam, ezt igyekszem leépíteni, eddig sikeresen, de tényleg katasztrófa, hogy miket megvesznek emberek.

Új hozzászólás Aktív témák