Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz Pötyi #4407 üzenetére

    Nem AZZAL a programmal van a baj (oké, azzal csak a baj van :D . ÉS nem HA maga alá fosik, hanem AMIKOR :D ), hanem a többi adattal amivel dolgoznak. És az nagy mennyiség.

    (#4404) bambano
    De a Basic parancsok nem jöttek be, ezért fogom én WIN10-en kiadni. Vagy végrehajtódik a parancs, vagy lefagy a rendszer :D :D

    (#4408) hcl
    Ja, lehetne sok mindent. Csak sz*rból várat építeni nem, főleg ha téglát sem kapok. Minap (nagy céghez képest) olcsó cuccokat szerettünk volna rendelni, de nem kaptunk. Ergo ha most lerohad a vinyó, érzékeny adatokkal, én vállat vonok, és leírom, hogy nem két napja sírok alkatrészekért. A felelősséget vigye az aki fölöttem van. Előbb-utóbb valahol megáll a sz*rlavina. Jó lenne egy éjszakai backup, csak ahhoz kéne pár sok terrás vinyó, főleg ha redundáns módon szeretném megoldani.
    Bár az is nehéz lenne a legtöbb useremnek, hogy a mentendő adatokat egy bizonyos mappába másolja már át :D :D

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák