Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz Salvatore G. #56 üzenetére

    Ugye tudod, hogy ez egy irgalmatlanul nagy àlszentség, amit leírtàl?!?! A majd 10 millió magyarból a megannyi kövér ember országa vagyunk! Évtizedek alatt leharcoljuk a testünket, zsíros ételekkel, alkohollal, dohànyzàssal, semmi primer prevenció, csak tűzoltás, ha már baj van! Akkor is egy SBOn ülve pár órától várjuk a megoldást az évtizedes elcseszett bajainkra, még szidkozódunk, hogy lassú az ellátás! Életmód váltás?! Lófaszt! ACEI gátló, meg béta blokkoló, mellé egy kis sztatin, majd megoldja. Mondd, Te heti hányszor tömegsportolsz? Része az életednek? Miért baj az, ha van egy eszköz, ami kicsit a sport asszisztensed is? Ami számolja a lépésed, és jelzi, ha eléred a napi célt. Ahol vezetheted a testsúlyod és láthatod, ha lement pár kiló, vagy épp feljött? Ami Body Battery értéket számol, elég korrektül és még annak is nyoma van, ha este megittàl két sört, mert alacsonyabb pontot kapsz. Miért baj, ha van, ami motivàljon? Egy app, ahol làthatod és làjkolhatod a barátaid teljesítményét. Szerinted ez nem ösztönző?? Szerintem igenis az! Shimano cipő, na bumm. Gondolom megdolgozott érte, megvette, része az életének, abban sportol. Hol a hiba? Miért ne lenne meg a sport szeretete, ha annak vannak szerethető és inspiráló eszközei? Lehet én nem látok valamit, de nem értem, amit írsz.

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák