Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gregor 97

    lelkes újonc

    Sziasztok! Olyan sportórát keresek ami a futást úszást biciklizést részletesen méri, itt gondolok a részletes edzeselemzesre, pl uszasnal a hosszak számát/idejét, biciklinel km-re lebontva a pulzust, sebességet és reszidot (futásnál ugyan ezt), esetleg tartalmaz edzesterveket, ajánlásokat az edzésem fejlesztésére, ajánlást pihenőre stb, szóval olyan óra kellene, ami ezt a három sportot részletesen tudja, pontos gps-el és viszonylag jó pulzusmeressel, nem baj ha pár másodperccel később írja ki a pulzust, csak nagyjából be tudjam lőni, hogy milyen pulzustartományban edzek éppen, 5-6 bpm eltérés annyira nem számít(nekem). Csili-vili okosóra funkciók nem fontosak, max minimális értesítés kezelés, vagy hogy ha ránézek az órára akkor aktiválja a kijelzőt (esetleges aod módban is tud működni). Ezeket az Instinct mennyire tudja? Esetleg gondoltam még honor gs prora, vagy polar m430, vagy még a vivoactive3?(Xiaomi note 8pro telóval használnám, ha számít valamit).Hálás lennék nagyon ha valaki írna pár sort a tapasztalataival kapcsolatban, rengeteg fórumot, videót néztem már át, de én mindig az emberek tapasztalataiban bízom és nem a reklámban 😁

Új hozzászólás Aktív témák