Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gubacsino

    aktív tag

    válasz r3dsnake #87 üzenetére

    Még ez a szerencse! Onnét portolják nekünk is!

    (#88) pnauser

    Eclair (Froyo - Ginger - ICS) óta használom a "vasat" Amit sokszor a hardware hiányosságának gondoltunk, (pl GPS) kiderült hogy nem az. Az SGS az újabb és újabb ANDROID verziókkal egyre csak jobb, stabilabb, használhatóbb lett!
    Ha egy op rendszert nem frissítenek, akkor nem csak az új fejlesztésekről, programokról kell lemondani. Hanem előbb - utóbb egyre nagyobb biztonsági kockázatot is jelent. Ez egy okos telefonnál igen is szempont. Már ha az ember egyszer csak nem akarja a havi fizetését telefonszámlára feladni.
    Szal lehet élcelődni, mert leállni nem áll le, telefonálni persze lehet még vele. Ha viszont csak azt szeretnék, anno megmaradtam volna a 6210esemnél. Egyszerűen elavul a készülék, mit olyan nehéz ezen megérteni. Egy alsó és közép kategóriás készüléknél persze hogy nem várja el senki az évekig tartó support -ot. Egy felső kategóriás készüléknél, egy Value PACK nál én többet várnék. Úgy hogy a "vas" simán bírná. Tényleg én érzem csak úgy hogy le lettem húzva?
    Persze lehet így is, ahogy a SAMU csinálja. De azt is lesheti hogy vajon tőle lesz e köv készülékem. ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák