Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz ivana #12 üzenetére

    Le kell kenyerezni a portást aztán átveszi neked :D Legalábbis én így oldottam meg amikor minden nap be kellett járnom. Egyik épületben portás néni volt őt bonbonnal, Merci csokival, a másikban meg a bácsit pár üveg borral. Úgy is unatkozik egész nap :D

    Amúgy itthon a fogyasztóvédelem nevetséges. A magyar hatóságok egyszerűen nem hajlandóak semmit csinálni, a törvényalkotás szarik a kisemberre, kb mindennek az a vége, hogy vidd polgári perre, ami tekintve, hogy alsó hangon 2 év kissé nevetséges pár 10k forintért.

    Szóval ha már ugyan úgy összetöri a futár én inkább kínából szoktam rendelni, mert egyszerűen pl aliexpressen sokkal nagyobb arányban születik valami elfogadható megoldás, mint itthon. De a paypal sem rossz dolog, mert már több olyan refundot is megítéltek nekem amit nem hittem volna, mert az eladó szart a dologba.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • CounterBoci

    senior tag

    válasz ivana #12 üzenetére

    Nekem a postás dobott egy elég merészet. Úgy néz ki a telephely, hogy kapu, aztán olyan 50m-re van az üzem. Egy procit hozott épp, és leb@szta a kapuban a betonra szó nélkül. Pedig van csengő, kaputelefon, egyébként is nyitva van mindig a kapu. Kutya van, de az nincs kiírva. Egyébként csak akkor harap ha olyanja van. :DDD
    Valami helyettesítő volt, azt is megtanultuk, hogy ha nem a megszokott emberünk jön az autóval nem rendelünk semmit. Szoktak szólni a futárok, hogy ha szabin lesznek, mert akkor általában nem abban az időben fog odérni az autó.

Új hozzászólás Aktív témák