Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Egy Amiga 500-nak, de még egy 500+-nak is örülnék nagyon (gyerekkori álom), ha lenne rá keret. A 600-as pont az, amit a kompatibilitási listája már anno is kívül raktam a horizontomról. C64-es voltam, eddig lehetett "terjeszkednem" akkoriban, utána már egyből a 486-os jött. De ha valamit akkor egy C64/II-őt szereznék be (ami volt és miután rejtélyesen meghibásodott ott hagytam egy szervizben :( ), csak ezek is olyan dolgok, hogy nem igazán gondol bele az ember, hogy mihez is kezdene vele utána. Most kitaláltam egy olyan extremitást, hogy esetleg valami szolid keretben felraknám a falra :D , dekor-nak sem rossz, de leginkább a "feeling" miatt, amit keltene bennem, ha csak ránézek... Nerdy egy kicsit, de szerintem belefér....

    Amúgy a HDD-s megoldáshoz: However, this hard disk support introduced some issues with existing Amiga software because the memory used for hard disk control prevented some memory-intensive titles from launching without disabling the hard drive (via the machine's inbuilt boot menu). Forrás: [link]

Új hozzászólás Aktív témák