Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    Tök jó, hogy a cikk kiemeli, hogy pontatlan az eszköz, ez igaz is lehet, ugyanis Fitbit Flex / Fitbit Charge 2 felhasználóként én is úgy látom, hogy zötyögős úton vezetve simán megtéved, így én eleve 20 százalékkal nagyobb napi célt állítok be.

    Az viszont már nagyon nem korrekt, hogy ellenpólusként nem jegyzi meg a teszt, hogy az alvásmonitorozás viszont atom pontos, nemrég egy nyomtatásban megjelenő havilap tesztelte a nevesebb versenyzőket e téren egy alváscentrumban, és magasan a Charge 2 nyert ebben. Több, mint másfél éve használom már a C2-őt egyébként, és simán hiszek az adatainak, a kipihentségem vagy épp fáradtságom minden esetben tükröződik a grafikus logokban. Ráadásul, még javaslatokat is tesz az app, hogy min kellene változtatni a jobb alváshoz, teszi mindezt közérthető módon.

    Az a helyzet, hogy a fitbit eszközei nem hibátlanok (az Aria 1 például pontatlan, az első mérés rendre pontosan 2 kilogrammal többet mutat, így már alapból kétszer méredzkedek), de ami hibátlan, az a szoftver, és a mögé rakott szolgáltatások köre.

    Egyébként OnePlus 5T-vel a Charge 2 nem tökéletes, de működik, a hármassal tökéletes volt, most pedig hatossal használom, és itt is elég stabilnak tűnik. Feleségem P9 Lite 2017 készülékével viszont nem megy, és a fórumok alapján a Huawei-t úgy összegészében nem igazán szereti...

    Akinek kapcsolódási gondja van, az állítson a bluetooth prokollokon (már ha tud, ugyebár), állítsa át aptx-re vagy aptxhd-re, és jó lesz. Ezt charge 2-nél tapasztaltam ki, de szerintem igaz lesz a versára is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák