Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Obyboy

    addikt

    válasz dedike #20 üzenetére

    Ha a Next S-re alá kell írnod díjcsomag hűséget 24 hónapra akkor egy flottás díjcsomaghoz képest igenis a független készülék az olcsóbb 2 éves futamidő alatt.

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  • tomboy0013

    veterán

    válasz dedike #20 üzenetére

    Nézzük akkor Next M esetén, az drágább így talán még gázabb a dolog. 1-2 példa
    Next M sim Only: 10 990/hó
    Next M készülékkel: 14 990/hó

    Samsung Galaxy A3:
    Next M: 0Ft + Előfizetési különbözet: 4000/hó x 24= 96 000Ft
    Kártyafüggetlen(edigital) ár: 84 990Ft

    Samsung Galaxy A5:
    Next M: 42 200Ft + Előfizetési különbözet: 4000/hó x 24 = 96 000Ft A kettő együtt: 138 200 Ft
    Kártyafüggetlen(edigital) ár: 114 990Ft

    iPhone 6S 16GB:
    Next M: 139 800Ft + Előfizetési különbözet: 4000/hó x 24 = 96 000Ft A kettő együtt: 235 800 Ft
    Kártyafüggetlen(edigital) ár: 229 000Ft

    A többit nézd meg magad ha gondolod.

    Segítek:

    A magasabb végső árat kell nézni.
    A legjobb az hogyha 1 év hűséget választasz ugye mégdrágább, így viszont 2 évig semerre nem mozdulhatsz csak felfelé előfizetés árban. Én jobb szeretek csak a szolgáltatásért fizetni és venni egy korrektebb árú készüléket mellé amit eladni vagy a családban továbbadni is könnyebb mivel független és ha szolgáltatót váltok akkor sem vagyok köteles készüléket váltani a szolgáltatással együtt. Tudom magyarországon bevett szokás a részletfizetés mert úgy könyebb, de szerintem az az út egy csapda. Inkább összerakom az olcsóbb független készülék árát egybem minthogy mégegyszer szívjak itt a hosszútávú részletfizetésekkel. Mert ugye a sim only és készülékes ár miatti árkülönbséget simán veheted hitelnek, csak nem kamatmentesnek.

Új hozzászólás Aktív témák