Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz ollie #25 üzenetére

    T. Moderátor kolléga, az S21 akkuideje katasztrofális. Az S10e kétszer kísértett meg, mindkétszer azért adtam túl rajta, mert egyetlen napot sem bírt ki, és soha, egy pillanatra sem játszottam vele, néha fotóztam, és - csodák csodája - telefonálási célra, alkalmi böngészésre és email-írásra, SMS-küldésre vettem, az S20 is azonnal avult, mert képtelenség volt használni az akkuidő miatt, az új S-kiadásnál 120 Hz-es frissítési rátát már magában nem fogja bírni a 3700-as akku. Végül mint igen halk szavú szakember: az egykori 3100 mAh-s akku és az 3700 mAh-s akku között nincs szignifikáns különbség, kiváltképp akkor, ha egy egyszerű alkalmazással azon nyomban ellenőrizhető, hogy a 3100-as akku valójában 3020 mAh volt, a 3700-as szám is csak egy irányadó adat - még nem találkoztam mobillal, aminél az akkuadat és a valódi teljesítmény felfelé tért volna el. És nem igaz, hogy nem fért volna el a telefonházban nagyobb akku. A GSMarena oldalán van egy táblázat, az akkuidők szerint sorolják a telefonokat - az 5000mAh-s telefonok a legnagyobb gyártótól: alul sorakoznak a Sony Xperia 10 III alatt - 4500 mAh - ennek kellett volna a minimumnak lennie. De amíg kitart a Samsung-vallás, lesz vevő is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák