Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz ronson #21 üzenetére

    Jóh, akkor most tisztázzuk. Dél-, vagy Észak-Afrikáról beszélünk? Délen fegyvertkereskednek és lövöldöznek, északon éhenhaldosank...Délnek vannak gyémántbányái, északnak csak éhezői.

    Azokon az országokon próbálj már meg segíteni, amiket fegyveres szervek irányítanak. Ahol meg semmi nincs, ott még mindíg semmit nem segítesz egy nyamvatt netbook-al...

    Megjegyzem, akkor ezek az olcsó laptopok nem számítanak külföldi tőkének?

    Egyébként biztos én vagyok a hülye és beszűkült látókörű, hogy azt a ~15/30milliárd$-t, ami az eredeti tervek szerint plusszban befolyt volna én inkább egy komolyabb oktatási rendszer kialakítására szenteltem volna.

    Elég hülyén nézne ki, hogy -mivel nagyon sok ilyen van- este, hulla fáradtan (este kezdődik az oktatás, mert addig dolgoznak a GYEREKEK) leül a két falból álló "iskolába" és előveszi a netbook-ját. :F

    És arra egyelőre még mindíg nem kaptam választ, hogy nethozzáférésük van-e? Mert onnantól azzal sem érvelhetsz, hogy hűűűűha, de megnyílik rájuk a világ... (ha volt a cikkben akkor elnézést, nem olvastam el.. eleget olvastam a /több/százdollárosPC-ről)

    Szerintem azal senki nem segít senki (max a gyártón), hogy vesz két ilyen VACKOT és az egyiket egy -minden bizonnyal erre- rászoruló gyereknek adja...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák