Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz mikrofon #3533 üzenetére

    Az a baj, hogy nem feltétlenül. A neten nagyon gyorsan kipörögnek a dolgok, ma kommentelsz egyet egy poszthoz, holnaputánra az már a posztok sorában a 26., a kommentek sorában a 2745. lesz. Nyilván a nagyon alaposan vizsgálódó párok kiszúrják, de az üzletét nem teszed tönkre.

    Szerintem az adatvesztés nyilvánvaló. Bár ő veri a mellét, hogy nála aztán nem lehet ilyen (idézem: "az országban azon kevesek közé tartozom, akiknél valóban redundáns az adatbiztonság"), de érdekes módon nem bizonyítja be, hogy nem adatvesztés történt. Arra veszi az energiát, hogy lefotózzon egy vércukor-mérőt, mentse, és betegye egy hozzászólásba, de azt már nem teszi meg, hogy küldjön Schawo-nak néhány nyers képet (vagy akár feldolgozzon egyet-kettőt), esetleg küldjön egy képernyőfotót a könyvtárról. Ennyit kellene tennie, hogy eloszlassa az adatvesztés gyanúját, de nem teszi meg.

    Az egészségi állapota lehet, hogy rossz, de amennyit kommentelt itt és a többi topikban, egyéb fórumokról nem is szólva, nem hinném, hogy annyira a halálán van.

    Ropi a legsunyibb megoldást választotta, ez pedig a sunnyogás. Ha valóban megvannak a képek, számtalan megoldása lenne, ahogy beszéltük. Nekiáll, megcsinálja, egy év alatt csak megoldotta volna, legalább részben. Szól a "párjának", akivel együtt dolgozik. Fizet valakinek, aki megcsinálja. Szól itt pár arcnak, hogy gyerekek, szarban vagyok, a leválogatást megcsinálom, de segítsetek - biztos, hogy többen azt mondtátok volna, hogy OK, küldj át 10-20-30 képet, megutómunkázom kicsit rád és Schawo-ra tekintettel. Odaadja Schawonak a nyers képeket, hogy bocs, nem tudom megoldani - Schawo sem kezdő, ő is ki tudna hozni egy értékelhető eredményt.

    Ha pedig adatvesztés van, akkor odaáll, beismeri, és visszaadja a pénzt. Ez a minimum. Ha annyira nem megy neki, akkor elmondja, hogy ez történt, ne haragudjatok, és felajánl egy ingyenes fotózást. De az, hogy sunnyog, pont ő, aki itt játszotta a megmondóembert és a vérprofit, felháborító. Én itt befejeztem Ropi ekézését, nincs tovább értelme. Schawo tudja, hogy ügyvéd vagyok, ha akar, megkérdez privátban.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák