Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz Melanor #1507 üzenetére

    Elolvastam. Egyet is értek. Bár nekem jelenleg nincs kettő semmiből, bár tervben van most egy másik váz, de sajnos csak APSC. Gondoltam váltok FF-re, de egyenlőre nem fog menni, mert ha váltok, akkor nem hogy tanulási időszakra nem fogok menni, hanem sehová, mert konkrétan lemínuszolnám magam a béka segge alá. :DDD Szóval inkább ezen a szinten próbálok minél többet kihozni a technikából. Igen a 2 ember szuper, de mi van ha nem tudsz másik embert. Nem olyan egyszerű, mert aki csinálja, az nem fogad maga mellé, aki meg mondjuk jönne, vagy nincs olyan felszerelése, na meg tudása... Ez egy jó kis ördögi kör. Nálam konkrétan elég rossz a tapasztalat, pedig még csak "gyakornok" vagyok. Mondjuk nekem eszem ágában sem lenne bevállalni esküvőt így hogy na majd én... :DDD Egy biztos. Bármilyen munkát is vállalok, azt szeretem 120%-an csinálni, mert ilyen maximalista vagyok. Viszont az anyagi korlátok eléggé zavaróak, de gondolom senki nem kezdte milliós felszereléssel. Jó, biztos van, aki volt olyan szerencsés. :)

    Pont most dilemmázok egy ideje, hogy mivel most már tudom, hogy egyenlőre marad az APSC, így mindenképpen akarok venni még 1 fényerősebb obit is. Úgy volt, hogy a Tamron 17-50 2.8 at veszem meg, de mivel nem csak képelés lesz, hanem videózás is, így a stabi hiánya elég hátrányos lehet. A Tamron stabis meg ugye elég gyengére sikeredett. Van egy 18-135mm IS STM obim ,ami videóra egész jó, csak ugye nem valami fényerős, és sötétebb helyen még nem nagyon teszteltem. Viszont a Canon 17-55 IS USM -ről is sok rosszat írtak, sőt még itt a fórumon is arról olvastam, hogy csalódás. Az ára az meg eléggé kiakasztó. :DDD

    Amúgy valamelyikőtök szokott készíteni videó snitteket? Igen, így esküvőn, eseményeken...

Új hozzászólás Aktív témák