Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz bambano #180 üzenetére

    OK, kicsit túlegyszerűsítettem a határozatlanos részt, de a lényeg annyi, hogy viszonylag nagy szabadsági fok van benne, és nem kellene miatta hőzöngeni, mert áremelni van joga a szolgáltatóknak. Szóval azon vitázunk, amiben egyetértünk :)

    A határozott idejű szerződések ármódosítása sokkal izgalmasabb kérdés. Függetlenül attól, hogy mi van az ÁSZF-ben, ilyesmit csak jól szabályozottan és komolyan indokolt esetben lehet csinálni. És ahogy írtam, nem is ezzel van a gond, hanem azzal, hogy míg az ármódosítást levezénylik a szabályok szerint (ha egyáltalán), az előfizető ott marad a horgon a készülékhűség miatt.

    fogadd el, hogy több ászf-et olvastam és írtam az elmúlt három napban, mint amennyit te egész életedben látni fogsz.

    Ebben nem vagyok biztos, de nincs is túl sok jelentősége, mert nem arról beszélünk, hogy a szolgáltatók mennyire tartották be az ÁSZF-jeiket (ha még arra sem voltak képesek, az külön vicces).
    AZ ÁSZF-ek hivatkozási alapok, de nem az egyetemes igazságot tartalmazzák. Dolgoztam elég sokat mobil telconál, láttam eleget én is, és volt jópár olyan eset, amikor az ÁSZF szerint jártunk el, és mégis érkezett a seggberúgás.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák