Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Ribi #29 üzenetére

    Gigabyte X48-DQ6, de ami előtte volt EP35-DS4 abban is ugyanígy ment, szerintem ez hülyeség, hogy az USB korlátoz le, persze van nálunk is egy-két munkaállomás amikbe ha bedugom akkor csak 30 körül van, de azok ilyen lovkosztos seholsemmik netezésre. Azokból a lapokból valszeg valamit kispórolhatnak, nem néztem utána komolyabban én csak azt mondom amit tcmd-ben látok amikor a 4-8GB közötti lemezképeimet másolgatom. Hogy neked miért nem több fogalmam sincs. Kérdezz rá valami mélyvíz topicban lehet hogy van gagyibb USB vezérlő egy-két alaplapon . Én nem tettem fel külön semmi extrát, két HDD-m van belül, feltettem a vistát, win7-et, egyikre-másikra és mindkét oprendszeren így van, hogy ha a két HDD között van a másolás akkor is ennyi, meg ha bedugom ezt a szart és erre másolok a másodlagosról akkor is ennyi, ha a rendszermerevlemezről másolok néha lemegy, gondolom az ütemezett rendszerfeladatok, futó háttéralkalmazások használják a HDD-t és emiatt a párhuzamos írás-olvasás lassíthatja néha a dolgot, de döntő többségben 60 fölött van. Szerintem kizárt hogy én csinálok valamit amit te nem. Alaplapi chipset driver-ből a legfrissebbet mondjuk mindig felteszem, kérdezz rá esetlegesen ez számíthat e az USB vonatkozásában, de szerintem nem oszt nem szoroz, végtére is amikor a Ghost CD-jével bootolok akkor is mennie kell ennyivel, különben nem végezne olyan hamar.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák