Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vipnolf

    aktív tag

    válasz nuke7 #1053 üzenetére

    továbbra sem tudja elmondani senki hogy miért KELL rootolni és miért KELL lancsert keresni droid alatt...

    tájékoztatnám a nagyérdeműt hogy NEM KELL. és ez a droid nagy előnye, hogy semmit sem KELL. van aki azzal szórakozik hogy romot főz meg lancsert rak fel, ezvan, van ilyen. hadd szórakozzon, mindenki úgy szabja saját magának a rendszerét ahogy akarja. de álljunk meg egy cseppet, mert el vagy tájolva.

    nekem gyári van fent és faszán működik gond nélkül, köszönöm. mindent lekezel, mindent lejátszik és minden működik. nincs 4 magom, csak kettő, nincs 16Gb ramom csak 1.
    meg lehet minden rendszert csinálni jól és rosszul.

    nem is értem amit írtál... miért is szívom a fogam, miért kell rootolni, miért kell lancsert telepíteni? én még ilyen szükséglettel nem találkoztam... egyiket sem KELLett megtennem évek alatt. szóval röviden MIRŐL BESZÉLSZ? :DDD

    gyáááj gyerek, a fateromnak van egy jó mondása: hiába nyomod a tököt a víz alá, úgyis feljön:D

    XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

  • Kismaci

    tag

    válasz nuke7 #1053 üzenetére

    ...
    A JB-t nem tudod egy sima iTunes frissítéssel eltűntetni?
    Ha HW-es a hiba, akkor (hacsak a kijelző nem ment gajra) újrahúzod, megcsinálják, örülsz. Ha meg SW-es, esetleg el se indul... hogy ellenőrzi az Apple?

    Természetesen lehet, hogy van rá eszközük, annyira nem túrtam ki a dolgokat... :D

    (A HD2-mön már rég fenn volt a HSPL (a JB HD2-ül :D), mikor megsérült a kijelzője. HSPL töröl, stock ROM vissza a készülékre, szervízbe elvisz, gariban megcsinál, örül. :D)

    Ronda és fiiiinom!

Új hozzászólás Aktív témák