Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfan_

    senior tag

    válasz QwErTy42 #1939 üzenetére

    Az a baj ezzel a véleménnyel, hogy előítéleten alapul, és mint ilyen meglehetősen ostoba és korlátolt. Az előítéletekkel az a legnagyobb baj, hogy szemellenzőssé tesz. Ha valamivel az agy foglalkozik, van egy gondolati "sorkövető", hajlamos szelektálni. Mivel neked ez az előítéleted az iPhone-osokkal szemben, az agyad, csak iPhone-os "plázapicsákat" és ostoba pozőröket lát, akikből valóban van szép számmal. De nem látja a kétszer annyi Anrdoidos/WP telefonos "plázapicsákat" és pozőröket, mert az nem fél bele a prekoncepcióba. Az agy már csak így működik. Emlékszem mikor kocsit akartam venni, egy Audi 80-ast, az úton közlekedve azt vettem észre milyen sok Audi van a városban, pedig nem volt több mint azelőtt, de most az agyam arra volt ráállva így azt "érzékeltem", hogy minden második autó ami szembejön az Audi, ami persze nem így volt csak az agyam szelektált...
    Hidd el nekem, semmi különbség sincs a iPhone és az Android platform felhasználói között, a társadalom ugyanolyan széles rétege használja, csak rajtad áll mit veszel észre ebből.

    [ Szerkesztve ]

    "Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

Új hozzászólás Aktív témák