Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Cyberpunk #905 üzenetére

    " Vagy ha nem tudod, akkor ez csak egy összeesküvés elmélet. "

    Nem vagyok én se összeesküvés párti, de ezt most úgy mondod mintha te még nem hallottál volna az elmúlt hónapokban kirobbant NSA-s botrányról.
    Éveken át magyarázták az összeesküvés hívők, de mindenki kiröhögte őket meg jött a szokásos szöveg, hogy mit érdekli a kormányt a kovács pista levelezése stb... Előtte meg ugye ott volt az Echelon...
    Aztán mára szépen kiderült, hogy minden teljesen tökéletesen igaz volt. Az Echelon tényleg létezett és az NSA-nak tényleg külön szabad bejárása volt kb mindenhová a neten.

    Úgyhogy ezek után azt állítani, hogy áh biztos nem tárolják az ujjlenyomatot kissé könnyelmű kijelentés. :)
    Persze az már más kérdés, hogy én pont lesz...rom hogy kinek van meg az ujjlenyomatom vagy kinek nincs. Sőt, a kormányszervek által történő össznépi megfigyelést is pártolom. (ipari kamerát minden sarokra). Hiszen ha csak 1%-ban is hozzájárul a bűnözők elfogásához, elrettentéséhez stb már akkor megérte, hiszen engem személy szerint semmilyen kár nem ér ettől még.

    Szerk.: persze ettől függetlenül facebook fiókom nekem sincsen. Nem szeretném ha a környezetem vagy az ismerőseim minden lépésemet / életemet követni tudnák. Ez így paradoxnak hangzik az előzőek miatt. De ezt így érzem. Ellenben ha az NSA egyik ügynöke követi minden lépésem azt pont lesz..rom!
    Remélem érthető a különbség. :) Nem szeretem kiteregetni az életemet mindenféle ismerősnek / közvetlen környezetnek, de az viszont abszolút nem érdekel ha mindezt egy x ezer km-re lévő xy teszi meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák