Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacy6

    senior tag

    válasz Friczy #295 üzenetére

    Lehet olvastál android sérülékenységéről, de tudsz olyan esetet mikor valakinek ellopták a banki adatait és visszaéltek vele?
    Én még hírből sem hallottam senkitől sem.
    Semmilyen kockázatot nem látok a frissítés elmaradása miatt.

    A körülöttem lévő Iphone tulajdonosoknak errefelé van egy vezére :DDD aki mindig el szokta mondani az újjoncoknak, hogy bármit is csináltok egy valamit nem szabad....frissíteni!
    Saját fülemmel hallottam ahogy beszélik, hogy ez milyen rendszeres problémákat okozott.
    Én is láttam mennyire bosszantotta a főnökömet, hogy sokáig nem javították ki a hibákat.
    Kicsit kellemetlen a szitu, mikor felveszi a telefont odatartja a füléhez majd tovább szól az éles csengőhang.
    Utána maga elé tartja és látja hogy vonalba van az illető és újra füléhez emeli, hogy "itt vagy?", "hallasz?".
    Sokszor láttam rajta, hogy földhöz vágná legszívesebben. Kérdeztem miért nem vált, mivel androidon nincs ennyi hiba. Válasza az volt, hogy csak ezt a rendszert ismeri, és ezt már megtanulta kezelni.
    Kezelés alatt értsd azt, hogy ezen már tud facebookozni és az e-maileket is meg tudja nyitni.

    [ Szerkesztve ]

    Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Új hozzászólás Aktív témák